Sinem Yazıyoor Editörü

Efsanenin Vedası

eklendi

Amerika basketbol ligi NBA bir efsanesine daha veda etmeye hazırlanıyor. Hepimizin bildiği gibi geçen sezon sonuna doğru bir başka efsane Kobe Bryant basketbol kariyerini noktalama kararı almıştı. Şimdiki veda eden isim ise NBA'nın en iyi savunmacılarından, NBA sevenlerin hayranlıkla izlediği isim olan Kevin Garnett.

Kariyeri Çok Farklı Başladı!

Efsane basketbolcu süper olan kariyerine diğer oyunculardan farklı olarak başladı. Diğer NBA oyuncuları lise takımından kolej takımına gidip oradan NBA'ye seçilirken Kevin Garnet efsanesi direk liseden sonra NBA'de forma giymeye başladı. Bundan dolayı da NBA'de çocuk lakabı ile bilinmektedir.

Tek Şampiyonluğu Celtiks'te

Kevin Garnet forma giydiği 21 yıllık basketbol kariyerinde tek şampiyonluğunu Boston Celtiks'te yaşadı. Bu şampiyonluğa rağmen Kevin Garnett efsanesi Boston Celtiks'te değil, 13 yıl formasını giydiği Minnesota Timborwolves'te doğdu. Efsanevi basketbolcu Minnesota seyircisinin ve taraflı tarafsız bütün NBA hayranlarının sevgilisi oldu. 

 Sosyal Medyadan Veda Etti

Kevin Garnett sosyal medya üzerinden yayınladığı veda mesajında böyle bir taraftara hizmet ettiği için çok mutlu ve mesut olduğunu sözlerine ekleyerek her şey için taraftarlarına teşekkür etti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol