Sinem Yazıyoor Editörü

Eda Taşpınar Güzelliği Ve Fiziğiyle Olay Olmaya Devam Ediyor

eklendi

Küçük yaşlarda ailesiyle birlikte Miami'ye yerleşen, sık sık Türkiye ziyaretleri yapan ve sosyetenin vazgeçilmezlerin haline gelmiş olan, 36 yaşındaki Eda Taşpınar'ın sosyal paylaşım sayfasında yayınladığı paylaşımlar büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Kendi Adına Ürünleri Var!

Moda eğitimi almış olan Eda Taşpınar, bu yönünü her alana yaymak için 2012 yılında Yıldız Dükkan'ı adı altında bir şirket kurdu. Bu şirketin kurulma amacı olarak, ''kadınlar iyiyi hak eder, bende bir kadınım ve onları anlıyorum.'' diyen Taşpınar, bu konuda gereken özeni vermiş durumdadır. Kendi şirketindeki ürünler, yine kendi adını taşımaktadır. Bu ürünler, güneş kremleri, güneş losyonları, bronzlaşma ürünleri, at kılı fırçaları, at kılı şampuanları olarak değişmektedir.

Teni Oldukça Bronz!

Ürünlerin en güzel tanıtım mankeni olarak, yine kendisi görev yapan Taşpınar; geçtiğimiz günlerde tüm tatilini geçirdiği Mykanos'ta, sosyal medya hesabından reklamını yaptı. Mayokinisiyle verdiği pozda, teninin oldukça düzgün ve bronz olduğu gözlenen güzel, ''Bronzlaşmak bizden sorulur.'' dedi. Yaptığı paylaşıma binlerce beğeni ve yorum yağması üzerine, takipçilerin bazı yorumları dikkat çekti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol