Sinem Yazıyoor Editörü

Ebru Şallı Ve İtirafı

eklendi

Ebru Şallı, gittiği tatili tamamlamayıp ara vermiştir. İstanbul'a geri dönmüştür. Bodrum tatilini tamamlamadan dönen Ebru Şallı'nın dönüş sebebi için ilk akla gelen Ebru Şallı ve Cem Yılmaz'ın sürpriz ilişkisinin sallantıda olmasıdır. 

Ebru Şallı'ya mikrofon uzatıldığı zaman Cem Yılmaz ile aralarında sorun olup olmadığı soruldu. Çünkü onların aralarında herhangi bir sorunun olması sürpriz bir gelişme olur. Ebru Şallı'ya mikrofon uzatıldığı zaman sorulan soruları cevaplamadı.

'Aramızda Sorun Yok'

Sadece Cem Yılmaz ile aranızda herhangi bir sorun var mı yok mu sorusuna yanıt olarak aralarında herhangi bir sorunun olmadığını ve aralarındaki ilişki hakkında da konuşmak istemediğini söylemiştir. Bu sözlerden sonra akla ilk gelen sorulardan bir tanesi de Cem Yılmaz'ın onun sorulara cevap vermesini kısıtlaması olmuştur. Ebru Şallı'ya Cem Yılmaz'ın onun sorulara yanıt verip vermemesi konusunda kısıtlayıp kısıtlamadığını sorduğumuzda aldığım yanıt yoktu. Ebru Şallı soruları yanıtsız bırakarak sadece gülüp geçmiştir. Böylece Ebru Şallı'ya yönlendirilen hiçbir soruya yanıt alamadık ve Ebru Şallı yoluna devam etmiştir.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol