Sinem Yazıyoor Editörü

Ebru Şallı ile Aşk Yaşadığı İddia Edilen Cem Yılmaz'dan Basın'a Veryansın

eklendi

Geçtiğimiz yaz aylarında Ebru Şallı ile aşk yaşadığı iddia edilen ve aynı tatil merkezlerinde beraber görüntülenen Cem Yılmaz, önceki akşam katıldığı Çok Uzak Fazla Yakın filminin galasının çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Cem Yılmaz Basının Sorularını Cevapladı!

Öncelikle film hakkındaki görüşlerini basın mensupları ile paylaşan Cem Yılmaz'ın filmden çok etkilendiğini ve film yönetmeni Türkan Derya hakkında paylaştığı olumlu görüşleri aktardı. Basın mensuplarının kendisinin film projeleri hakkında sorularını ise daha önce çekmiş oldukları GORA filminin devamı için çalıştıklarını aktardı.

Gora Ne Zaman Çekilecek?

GORA'nın 2017 yılı yaz aylarında çekimlerine başlanacağını aktaran Yılmaz, 2018 yılında ise gösterime gireceğini de böylelikle açıklamış oldu. Bir sohbet havasında geçen soru cevap şeklindeki konuşmada bir basın mensubunun ''Ebru Şallı ile yaşadığınız iddia edilen Aşk ile ilgili bir açıklama yapmak ister misiniz?'' şeklindeki sorusuna ise esprili bir cevap veren Yılmaz, ''Siz basın mensupları beni her istediğiniz kişi ile aşk yaşatıp ayırıyorsunuz, siz bu konuda ne dersiniz'' şeklinde karşılık verdi. Ardından ise Ebru hanım'ın kendisinin uzun zamandır yakın arkadaşı olduğunu ve aralarında aşk yaşanmadığını dile getiren Yılmaz,sözlerini bu şekilde noktaladı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol