Sinem Yazıyoor Editörü

Ebru Gündeş Mesaj Gönderdi

eklendi

Geçtiğimiz günlerde Ebru Gündeş'in altı yıllık eşi Rıza Sarraf ile yollarını ayırdıkları haberini öğrenmiştik.Evliliklerini bitirme kararı alan çift ayrıldıklarını açıklamışlardı. Ebru Gündeş Günay Restaurant'taki ilk gecesinde Bir Devir Bitti adlı şarkıyı seslendirirken duyguları gözden kaçmadı. Sinan Akçıl imzalı bu şarkıyı söylerken Ebru Gündeş'in duygularını gizleyemediği ve bir hayli hüzünlendiği gözlemlendi.

Tam 5 Saat Hazırlandı

Korumaları ile geldiği mekana arka kapıdan yanaşmak istedi. Ama arka kapı girişindeki demir direklerden dolayı aracı mekana sıfır yaklaşamadı. Ebru Gündeş kuliste tam beş saat hazırlanmak ile vakit geçirdi. 

150 Bin Dolarlık Yüzük Gözden Kaçmadı 

Yaklaşık 500 kişinin olduğu mekanda ön masalar 2 bin TL ve arka masalar 500 TL idi.Ebru Gündeş Siyah bir gece elbisesi ile sahneye çıktı. Ebru Gündeş'in parmaklarına baktığımızda alyansını göremedik ama meşhur 150 bin dolarlık yüzük parmağındaydı. Bu kare objektiflerden kaçmadı. 

Bir Devir Bitti 

Sinan Akçıl imzalı şarkıyı söylerken epey hüzünlenen Ebru Gündeş matem havasında gibiydi.Şarkı sözlerinde " Bir devir bitti kabul edelim, niye bunu görmezden gelelim." kısmını seslendirirken Ebru Gündeş'in bir hayli hüzünlendiği gözlerden kaçmadı. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol