Sinem Yazıyoor Editörü

Ebru Gündeş Boşanma Kararından Sonra Sahne Ücretini Arttırdı

eklendi

Bilindiği gibi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, kısa süre önce eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açmıştı. Sanatçı, boşanma davasını açtıktan sonra kendisi için oldukça önemli kararlar aldı. Bu kararlardan birisi de sahne ücretine zam yapması oldu. Ebru Gündeş, bundan önceki zamana kadar çıktığı sahneler 115 bin lira ücret alıyordu, ancak boşanma kararının ardından 35 bin lira zam yaparak sahne ücretini 150 bin liraya çıkardı.

Yeni Bir Sayfa Açacak

Ebru Gündeş, kısa bir süre önce Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan eşine boşanma davası açmıştı. Bu karardan sonra Ebru Gündeş, hayatına yepyeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Ücretine Zam Yaptı

Ebru Gündeş ile ilgili olarak Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre sanatçı jüri üyesi olduğu programdan ayrılarak sadece sahnelerde çalışma kararı aldı. Ekim ayı içerisinde Günay'da sahne almaya hazırlanan Ebru Gündeş, sahne ücretine de 35 bin lira zam yaptı. Ebru Gündeş'in boşanma kararından sonra eşinden hiç bir şekilde maddi talepte bulunmayacağı da basında yer alan söylentiler arasındadır. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol