Sinem Yazıyoor Editörü

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Elton John Antalya'da Sevenleri İle Buluştu.

eklendi

'Sir'' lakabı ile bilinen dünyaca ünlü ses sanatçısı Elton John önceki gece Antalya'da sevenleri ile bir araya geldi. Expo Kır alanında gerçekleştirilen konsere akın eden binlerce Antalyalı, dünya yıldızı ile yanı şarkılara eşlik etme şansı yakaladı. 

Kısa Zamanda Tekrar Görüşmek Dileğiyle!

Gece saat 22. 00 sıralarında sahneye çıkan John bir dünya klasiği haline gelen şarkıları ile sevenlerine eşsiz bir müzik ziyafeti sundu. Kıyafetleri ve sahne şovları ile ilgi odağı olan Elton John Antalyalılar ile bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve en kısa zamanda tekrardan görüşmek dilekleri ile sahneden ayrıldı. 

Türkiye'yi Çok Sevdim!

Bilindiği gibi bu yıl planlanan onlarca konser, 15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişiminin ardından iptal edilmiş ve dünya starları ülkemizde konser vermekten vazgeçmişlerdi. Bu duruma rağmen konserlerini iptal etmeyeceğini defalarca dile getiren John Türk halkının büyük bir sevgi ve takdirini kazanmayı da başarmış oldu. Açıklamalarında Türkiye'yi çok sevdiğini ve daha önceki geldiği seferlerde de hep mutlu ayrıldığını belirten John, 'darbe girişimi ile yapılan kötülükler benim gözümdeki Türkiye imajını değiştiremez. Burada olmaktan ve konserlerimi gerçekleştirecek olmaktan dolayı son derece mutluyum'... şeklinde sözlerini noktaladı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol