Sinem Yazıyoor Editörü

Dünyaca Ünlü Milli Basketbolu Emir Preldziç Galatasaray Odeabank'da.

eklendi

Dünya basketbolunun en yetenekli isimleri arasında gösterilen milli basketbolcu Emir Preldziç Galatasaray Odeabank'ın kadrosuna dahil oldu. Geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe forması ile parkede görmeye alışık olduğumuz Preldziç kendisini Galatasaraylı yapan sözleşmeyi imzaladı. Emir Preldziç en son Darüşşafaka Doğuş forması giyiyordu. 

Fenerbahçe'den Galatasaray'a

Galatasaray ile anlaşan milli basketbolcu iki yıllık bir sözleşme ile Galatasaray'lı olurken hedefleri ve yapmak istedikleri ile de ilgili açıklamalarda bulundu. Önceki yıllarda sıklıkla Milli takımımız ile boy gösteren fakat son zamanlarda yaşamış olduğu form düşüklüğü ile Milli formaya hasret kalan Preldiç, ilk amacının Milli formayı tekrar sırtına geçirmek ve dünya arenasındaki turnuvalarda tekrardan boy göstermek olduğunu açıkladı. İmza sonrası açıklamalarda bulunan Preldziç Galatasaray'ın bir parçası olmak mutluluk verici bir durum. Türkiye'nin en gözde kulüplerinden ve en iyi Koç'larından Ergin Ataman ile çalışacak olmaktan son derece mutluyum. Amacım en kısa zamanda eski formumu yakalayıp büyük taraftarımızı mutlu etmek ve başarıdan başarıya koşmak olacaktır... şeklinde sözlerine devam eden yıldız basketbolcu ardından da kameralara poz vermeyi ihmal etmedi. 

Galatasaray Hücum Hattını Güçlendiriyor!

Bilindiği üzere Galatasaray daha önce ciddi bir sakatlık yaşayan ve dün kariyerini sonlandırdığını açıklayan Nenad Krstic ile yollarını ayırmıştı. Bu transfer ile de takımının hücum hattını güçlendiren Galatasaray şampiyonluğun en büyük favorileri arasında yer alıyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol