Sinem Yazıyoor Editörü

Dizilerden Kovulan Ünlüler

eklendi

Kimi dizileri bu ünlüler var diye izliyorduk ama o ünlüler geçerli veya geçersiz sebeplerle dizilerden kovuldular. Kim mi bu ünlüler? merak ediyorsanız galeriye devam edin. :)

1.Dağhan Külegeç

Dağhan Külegeç

Kanal D'nin sevilen dizisi Kavak Yelleri'nin Efe'si Dağhan, yönetmenle arasında geçen tartışmadan sonra yönetmene plastik sandalye fırlatarak dizide canlandırdığı Efe karakterine veda etmek zorunda kalmıştı.

2.Selin Demiratar

Selin Demiratar

Adanalı dizisinin güzel oyuncusu Selin Demiratar'ın, tuhaf istekleri ve kaprisleri yüzünden kadrodan çıkarıldığı biliniyor.

3.Ushan Çakır

Ushan Çakır

Trt'nin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun'nun Ardası Ushan Çakır sette başrol Ezgi Asaroğlu ile arasından yaşanan tatsız olaydan (tartaklamadan) sonra dizi kadrosundan çıkarılmıştır.

4.Koray Ergök & Güneş Emir

Koray Ergök & Güneş Emir

Günlük dizi olarak karşımıza çıkan Deniz Yıldızı'nın başrol oyuncuları Emir ve Güneş'de yüksek tempodan şikayetçiydilerdi. Her iki başrolde yüksek tempodan dolayı ruh ve beden sağlıklarını kaybetmeye başladıklarını belirmişlerdir. Dizinin 470. bölümün sonunda yapımcının isteği doğrultusunda iki oyuncunun işlerine son verilmiştir.

5.Su Kutlu

Su Kutlu

Güzel Köylü dizisinde rol alan Su Kutlu gittiği barda olay çıkardığı için dizinin oyuncu kadrosundan çıkarıldı.

6.Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri

Gönül İşleri dizisinde rol alan Gonca Vuslateri dinlenmek için kullanılan karavanda rol arkadaşı ile öpüşürken yakalanınca bu duruma dizinin yapımcısı kayıtsız kalmadı ve genç oyuncunun işine son verdi.

7.Selen Seyven

Selen Seyven

Kocamın Ailesi dizisinde oyunculuk yapan Selen Seyven çalışma koşullarına sosyal medya üzerinden itiraz etmiş ve dizinin 13. bölümünde senaryo gereği öldürülerek dizinin kadrosundan çıkarılmıştır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN GALERİLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol