Sinem Yazıyoor Editörü

Diriliş Ertuğrul Dizisi Ekibine Katılan Yeni İsimler Belli Oldu

eklendi

Çarşamba akşamları büyük beğeni ile izlenen Diriliş Ertuğrul dizisi önümüzdeki günlerde sezon açılışı yapmaya hazırlanıyor. Bu sene üçüncü sezonu yaşayacak olan Diriliş Ertuğrul setinde, geçtiğimiz sezon birçok oyuncunun diziden ayrılması, diziyi ilgiyle izleyenler tarafından üzüntüyle karşılanmıştı. Bu sezon giden oyuncuların yerlerine kimin geleceği ise merak konusuydu. Sezon finali sonrasında birkaç kişiye öneri götürülmüş, görüşmeler yapılmıştı. 

İzlendiği tüm sezonlarda reyting rekoru kıran diziye dâhil olacak ünlüler ve roller artık netleşti. Yeni sezon birçok heyecanı da beraberinde getirecek olan dizinin sezon açılışına ise çok az kaldı. 

Diriliş Ertuğrul’a yeni sezonda dâhil olan isimler; Cenk Kangöz, Çağdaş Onur Öztürk, Özlem Akınözü, Batuhan Karakaya, Kürşat Alnıaçık, Fırat Topkorur, Osman Albayrak, Gülçin Santırcıoğlu, Erden alkan, Elif Sümbül Sert 

Diriliş Ertuğrul dizisi gecikmeli başlayacak

Dizinin yapımcısı ve senaristliğini yapan Mehmet Bozdağ, ekibe yeni katılan isimlerle devam edecek olan dizinin sezon hazırlıkları nedeniyle bir ya da iki hafta geç başlayacağını dile getirdi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol