Sinem Yazıyoor Editörü

Direksiyon Başında Gelen Ecel

eklendi

Ecelin ne zaman ve nerede geleceği hiçbir zaman belli değildir. Bunu dün akşam saatlerinde Sakarya'nın Hendek ilçesinde yaşanan bir kazada bir kez daha anlamış olduk. 54 yaşındaki Ali Kemal bey arabası ile seyir halindeyken birden rahatsızlandı ve aracının kontrolünü kaybetti. Bu sırada araç karşı istikametten gelen araçların üzerine doğru gidip, sağa sola zikzaklar çizdi ve sonunda bariyerlere çarparak durabildi. 

Aracında Kalp Krizi Geçirdi!

Olup biteni anlamaya çalışan bir başka şoför ise bu dakikaları kameraya çekti. Direksiyon hakimiyetini kaybeden Ali Kemal Kılıç'ın aracını sürerken kalp krizi geçirdiği olay yerine gelen 112 acil servis elemanları tarafından açıklandı. Hızlı bir şekilde ambülansa bindirilip ilk yardım yapılan Ali Kemal Kılıç ardından hastaneye getirildi. 

Aracın Hakimiyetini Kaybetti!

Yaraları ağır olan Ali Kemal Kılıç kaldırıldığı Hendek Devlet Hastanesinde yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ali Kemal Kılıç'ın aracın hakimiyetini kaybettiği sırada başka araçlara çarpmaması ve başka araçları da kazaya dahil etmemesi ise tek teselli duyulacak nokta oldu.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol