Sinem Yazıyoor Editörü

Dijon’da Patlama Ve 9 Yaralı

eklendi

Fransa’nın orta kesiminde yer alan Dijon kentinde bir patlama yaşandı. Bir binada gerçekleşen patlamaya gaz kaçağının sebep olduğu anlaşıldı. Patlama sonunu 9 kişinin yaralı olduğu, içlerinden birinin de durumunun ağır olduğu belirtildi.

Sebep Gaz Kaçağı

Olay meydana geldiği dakikalarda gazete ve sosyal medyada son dakika haberi şeklinde aktarılmıştı. Adli makamlar tarafından Fransa’nın Dijon kentinde, tren garı yakınlarında meydana gelen patlamaya gaz kaçağının sebep olma ihtimalinin varlığı ve en az 9 kişinin yaralandığı bilgisi verilmiştir. Şu an için patlama hakkında elde daha fazla veri bulunmamaktadır.

Bir Kişi Hala Molozlar Altında

Kent halkını korkutan patlamada yaralı olan 8 kişi tahliye edilmiş olduğu, durumunun ağır olduğu sanılan bir kişinin ise hala moloz yığınlarının altında çıkarılmayı beklediği bilinmektedir.

Kurtarma Çalışmaları Devam Ediyor  

İtfaiye ekiplerinin halen moloz yığınları altında kalan kişiyi kurtarmaya çalıştığı, bu arada olayla ilgili soruşturmalara başlandığı belirtilmektedir. Fransa’da üzüntüyle izlenen gelişmeler sonucu ağır yaralı olan son kişinin de kurtarılması beklenmekte ve can kaybı yaşanmaması umut edilmektedir.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol