Sinem Yazıyoor Editörü

Dick Advocaat'dan Oyuncusu Robin Van Persie'e Uyarı

eklendi

Fenerbahçe'nin sezon başında takımın başına getirdiği deneyimli teknik adam Dick Advocaat oyuncuları ile kurduğu diyalog ile geçtiğimiz sezon takımın başında bulunan Vitor Pareira'dan ayrılıyor. Öyle ki her antrenmanda oyuncuları ile bire bir ilgilenen deneyimli teknik adam, oyuncularının bir hatası ve eksikliğini görmesi durumunda onunla özel olarak görüşüp yapması gerekenler konusunda fikir alışverişinde ve telkinlerde bulunuyor.

Dick Advocaat Uyardı!

Bu durum geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Robin Van Persie ile bir kez daha gerçekleşti. Oyuncusunun antrenmanlardaki performansından memnun olmayan Advocaat, oyuncusu ile yaptığı özel görüşmede kendisine gelmesini ve daha çok çalışması gerektiğini aktardı. Formda bir Van Persie'nin dünyanın her takımında ilk 11 de görev yapabileceğini aktaran Advocaat oyuncusunun daha çok çalışması gerektiğini ve eski formunu yakalaması halinde formayı kapabileceğini oyuncusuna aktardı. Aynı ülkenin vatandaşı olmalarının kendisini pozitif yönde etkilemesi beklenen Robin Van Persie'de hocasına daha çok çalışıp ilk 11'in değişilmez ismi olacağının sözünü verdi.


Bilindiği gibi geçtiğimiz sezon yüksek bir bonservis bedeli ile Fenerbahçe'ye transfer olan ve bekleneni bir türlü veremeyen Hollandalı futbolcu, almış olduğu yıllık ücret ile de sürekli tartışma konusu olmuştu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol