Sinem Yazıyoor Editörü

Demirkol'un Kucaklı İsyanı

eklendi

Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'e sormuş olduğu sorular ile gündeme düşen Gazeteci Mehmet Demirkol almış olduğu tepkilere karşı açıklamalarda bulundu. Gazeteci Mehmet Demirkol;''Meslektaşlarım bana soruyorlar neden soruyorsun? diyorlar. Ben kimsenin kucağının üstüne oturmam.'' gibi açıklamalarda bulundu. 

'Ben Kimsenin Kucağına Oturmam'

Aldığı tepkiler üzerine açıklamalarına devam eden NTV spor yorumcusu Demirkol; Gazetecilik mesafe koyma işidir. Ben sizlere benzemem,kimsenin kucağına da oturmam'' dedi. Sözlerine şu şekilde devam eden yorumcu; Bazı gazeteci arkadaşlar var ve bana soruyorlar bilmiyor musun neden soruyorsun diye. Gazeteci arkadaşlar tarafından sorduğumuz için sorgulanıyoruz. Bunun ismi pespayelikten başka bir şey değil.

Gazetecilik Ayaklar Altına Alınmış!

Gazetecilik ayaklar altına alınmış. Eğer bu şekilde devam edecekseniz bırakın,yapmayın bu işi. Sinir ediyorsunuz beni. Selçuk veya Arda ile karşılaştığım zaman tabiki soracağım. Niçin soruyorsun diyebilen biri nasıl gazeteci olur'' diye sözlerini devam ettiren yorumcu son olarak şu sözleri söyleyerek cesur bir tavır ortaya koydu. ''Beni konuşturmasınlar,delirtmesinler. Eğer başlar isem tam bitiririm. Benim kimse ile bir yakınlığım yok. Eğer biri çıkıp derse Demirkol birine yakın,ben bırakırım bu işi. Canlı yayında bu sözleri sert bir dille getiren yorumcudan başka bir açıklama henüz gelmedi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol