Sinem Yazıyoor Editörü

Deli Raporlu Seri Katil İş Başında

eklendi

Bursa'da geçtiğimiz günlerde bir aile dramı yaşandı. Osmangazi ilçesinde yaşanan olayda cinnet geçiren 21 yaşındaki genç annesi, kız kardeşini ve annesinin erkek arkadaşını ekmek bıçağı ile yaraladı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken anne ve kız kardeşin durumları pek ciddi değilken, annesinin erkek arkadaşı olan Ayhan Arlı bıçağın kalbine isabet etmesi sonucunda hayatını kaybetti.

Ormanlık Alanda Yakayı Ele Verdi!

Olay sonrasında kaçaklara karışan 21 yaşındaki genç Kazım Akdeniz, ormanlık bir alanda yakalandı. Olay anını anlatan Kazım Akdeniz; annesinin ve kız kardeşinin Ayhan Arlı ile aynı evde kalmasını istemediğini, Ayhan Arlı'nın iki üç aydır kendi evlerine yerleştiğini dile getirdi. Ayrıca Kazım Akdeniz olaydan hemen önce Ayhan Arlı'nın annesine ve kendine bağırdığını ve bunun üstüne bıçağı alıp Ayhan Arlı'yı öldürdüğünü itiraf etti.

Anne ve Kızın Durumları İyi!

Olay sırasında yaralanan anne ve kızının durumu ise iyi. Polis yapmış olduğu araştırmada Kazım Akdeniz'in bu ilk cinayetinin olmadığını, zanlının daha önce karıştığı bir olayda bir cana daha kıydığını ve almış olduğu rapor sayesinde ceza almadığını açıkladı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol