Sinem Yazıyoor Editörü

Dağıtıma Diye Geldi, İntihar Ederek Yaşamını Sonlandırdı

eklendi

Acemi eğitimini tamamladıktan sonra birliğine teslim olmak üzere Bursa'ya gelen er Sefa Furkan, Bursa'da bir AVM'nin beşinci katından atlayarak intihar etti.

AVM'de İntihar Etti!

Olay Bursa'nın Gemlik ilçesinde meydana geldi. Er Sefa Furkan, acemi birliğini Burdur'da bulunan 58'inci Piyade Alay Komutanlığı'nda tamamladıktan sonra, dağıtımının yapıldığı Gemlik Askeri Veteriner Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı'na teslim olmak üzere Bursa'nın Gemlik ilçesine ulaştı. Saat 17:00'da Gemlik'te bulunan birliğine teslim olması gereken Sefa Furkan, bir AVM'nin kafeteryasında oturmaya başladı. Bir süre kafeteryada oturduktan sonra yerinden kalan Sefa Furkan, intihar edeceğini söyleyerek kendini aniden boşluğa bıraktı. Olay yerinde bulunan kişiler vakit kaybetmeden 112 Acil'i aradı. 112 Acil Servis tarafından gerekli ilk müdahaleler yapıldıktan sonra, Sefa Furkan Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Sefa Furkan, hastanede yaşamını yitirdi.

Olayla İlgili Soruşturma Başlatıldı!

Konyalı olduğu öğrenilen ve ailesi ile birlikte Antalya'da yaşadığı öğrenilen Sefa Furkan'ın cenazesi Bursa Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlayan polis, Sefa Furkan'ın intihar sebebinin ne olduğunu araştırmaya devam ediyor.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol