Sinem Yazıyoor Editörü

Cumhurbaşkanı'nı Tehdit Eden Tuncay Opçin ABD'de Kameralara Yakalandı

eklendi

FETÖ üyesi olan Tuncay Opçin 15 Temmuz darbe girişiminden bir önce Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için "Yatakta basıp, şafakta asacaklar" şeklinde kendi Twitter hesabından tweet atmıştı. Tuncay Opçin Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaletinde kameralara yakalandı.

Hem 15 Temmuz darbe girişiminin, hem de Balyoz kumpasının önemli isimlerden birisi olan Tuncay Opçin, Houston civarında bulunan Sugar Land kentinde elini kolunu sallayarak dolaşmaya devam ediyor. Tuncay Opçin için Türkiye'de silahlı terör örgütüne üye olmaktan dolayı suçlanıyor ve aranıyor.

Balyoz Davası'ndan 75 Yıl Hapis İstemi Var

Balyoz kumpasında tam 325 kişi ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edilmişti. Kumpasın organizatörlerinden birisi olan Tuncay Opçin, 75 yıl hapis istemi ile yargılanmaya devam ediyor. Opçin aynı zamanda 15 Temmuz darbe girişimi sırasında da örgütün başını çeken ve birçok önemli olayda rol oynayan isimlerden birisi. Attığı tweet ile gündeme gelen Tuncay Opçin, 15 Temmuz sonrası yaşanan destansı direnişle ilgili olarak ise hiç bir paylaşım yapmadı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol