Sinem Yazıyoor Editörü

Cüce Çift Rüya Gibi Bir Düğünle Evlendi

eklendi

İngiltere'de cüce bir çift dünya evine girdi. Normal düğünlerden farkı olan gelin ve damat düşünlerinde oldukça mutlu pozlar verdiler. 

Yüzükleri Doktorlar Taktı!

Cüce çift Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler pantosunda tanışan çift bir süre sonra evlenmeye karar vermişlerdir. Evliliğe karar veren cüce çift rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Ayrıca cüce çiftin birde erkek çocukları vardı. Masalları andıran bir düğün yapan çiftin yüzüklerini ise doktorların yaşamaz dediği çocukları taşıdı. Anne ve babası cüce olarak bilinen tek ve ilk çocuk olarak biliniyor.

İngiltere Tarihinde Bir İlk!

26 yaşındaki gelin Laura Whitfield ve 37 yaşındaki damat Nathan Phillips iki farklı türden cücelik olmasına rağmen oğulları Nathan hayatta kalmayı başarmış ve İngiltere tarihinde ilk ve tek olmuştur. Doktorların cüce çiftin çocukları olan Nathan'a bir kaç saat ömür biçmelerine ve yaşama şansının az olduğunu söylemelerine rağmen Nathan doktorların söylediğinin tersine hala hayattadır ve anne babasının düşününe katılmıştır. Masal gibi düğünde yüzük tepsilerini de oğulları Nathan taşımış ve herkesi şaşırtmıştır. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol