Sinem Yazıyoor Editörü

Çıplak Model Kimberley IŞİD'e Katıldı

eklendi

Dünya genelinde tehlike saçmaya devam eden IŞİD sansasyonel eylemleriyle gündemden düşmüyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği bombalı eylemlerden dolayı binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan terör örgütünden akıl almaz haberler gelmeye devam ediyor. 

Işid'e Katılmak İstiyormuş!

Dünya genelinde bulundukları konum itibariyle IŞİD'e katılması dikkat ve tepki çeken ünlülere bir yeni isim daha eklendi. İngiltere yazılı basınına verdiği üstsüz çıplak pozlarla gündemden düşmeyen güzel model Kimberley Miners kanlı terör örgütü IŞİD'e katılmaya uğraştığı haberi İngiltere'de bomba etkisi oluşturdu.

Babasını Kaybettikten Sonra Bunalıma Girdi!

Sunday Times'ta yer alan haberdeki iddialara göre Kimberley babasını kaybettikten sonra ruhsal olarak son bir yıldır değişimler yaşamaya başladı. Güzel model bu değişimin üzerinde Müslüman arkadaşlar edindi ve onların etkisiyle İslam dinine geçti. Fakat ilerleyen zamanlarda İslam'la bağlantısı olmayan radikal düşüncelere kendisini kaptıran Kimberley, Suriye'de IŞİD adına savaşan İngiltereli teröristlerle irtibata geçti ve Türkiye'ye iki kez giriş yaparak Suriye sınırında bulunan IŞİD kamplarına gitti. Bu bilgilerin ardından harekete geçen İngiltere İstihbaratı daha fazla bilgi elde etmeye çalışırken İngiltereliler Kimberley'in sosyal medya hesabında paylaştığı terör yanlısı fotoğraflarla şok geçiriyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol