Sinem Yazıyoor Editörü

Çılgın Hayran

eklendi

Bir kadının bir başka kadına hayranlığı çok görülmektedir ama bir erkeğin kadına hayranlığı da bambaşka oluyor dedirten biri var. Bu kişi ABD’li Adam Guerra’dan başkası değil.

Madonna’ya çılgınlık derecesinde hayran olan adam ona benzeyebilmek için sadece kıyafet, makyaj değil, geçirdiği estetik ameliyatlar da dâhil tam 175 Bin Dolar’ını harcamış.

100 Bin Dolar Harcamış

27 yaşındaki bu adam My Strange Addiction adındaki bir TV programına katılarak hayranlığının boyutlarını, geçirdiği operasyonları anlatıp sadece operasyonlar için 75 Bin Dolar harcadığını belirtmiştir. Kıyafetler için neredeyse 100 Bin Dolar harcadığını söylemiştir. 

Hayranlığı Küçük Yaşta Başlamış!

Hayranlığı küçük yaşta başlamış. Adam Guerra Madonna’ya henüz 15 yaşında iken âşık olmuş. Bu aşkı ona benzeme isteği oluşturmuş. Bunu yaparsa sevgisini, saygısını daha çok belirtebileceğini düşünmüş. 

Turnelerde Peşini Bırakmamış!

Madonna’nın turnelerinde de peşini bırakmayan ve görevler almış olan hayran dans derslerine katılmış. Programdan daha sonra ekibin yaptığı bir açıklama çok ilgi çekici: Adam Guerra Madonna’ya mümkün olduğunca çok benzemek amacıyla aldığı kıyafetlerin tamamını satarak sevgilisiyle birlikte oturmak için onun evine taşınmış. Çılgın hayranın annesi de durumdan şaşkın. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol