Sinem Yazıyoor Editörü

Çiftçinin Gelin Arabası Böyle Olur

eklendi

Muş'ta ilginç gelin arabası görenleri hayrete düşürdü. Mutlu beraberliklerini evlilik ile sonuçlandıran genç çift gelin arabası olarak traktörü tercih etti. Traktörün sahibi Emrah Koç çiftçi olduğunu ve bu nedenle bu şekilde bir gelin arabası tercih ettiğini açıkladı. 

Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Çift

Özellikle sosyal medyada günün en çok konuşulan çifti arasında yer alan Emrah ve Esma Koç çifti en mutlu günlerinde hayatlarının bir parçası olan traktörlerine de yer vermekten mutlu olduklarının altını çizdi. Çiftçiler için traktörün oldukça önemli olduğunu ve bu nedenle böylesi mutlu günlerinde de hayatlarının bir parçasına yer vererek bu mutlu günü paylaştıklarını ifade eden çift traktörün önünde de "evleniyoruz, mutluyuz" yazdırmayı ihmal etmedi.

Traktör ile Şehir İçinde Tur Attılar

Gelini aldıktan sonra traktör ile şehir içerisinde tur atan çifte olan ilgide büyüktü. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan çift daha sonra gazetecilerin gelmesi ile de açıklamalarda bulundu. Gazetecilere yaptığı açıklamada çiftçi bir aileden geldiği bu nedenle de düğün törenlerinde böyle bir organizasyon yaptığını açıklayan Emrah Koç alkışlar eşliğinde traktöre bindi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol