Sinem Yazıyoor Editörü

Chris Bosh Günden Güne Kötüye Gidiyor

eklendi

Ünlü basketbolcu Chris Bosh sağlık problemleri yüzünden sıkıntılarla dolu günler geçiriyor. Ünlü basketbolcu yılda 70 milyon TL kazanmasına rağmen durumu pekte iç açıcı değil. Sağlık problemleri Ünlü basketbolcuyu zor duruma sokmuş durumda. ABD'den gelen habere göre hayranları baya bir üzülecek gibi. Gelen habere göre ünlü basketbolcunun sağlık durumunun iyiye gitmediği ve giderek kötüleştiği yönünde. Kariyeri de tehlikede. 

Basketbola Dönüp Dönmeyeceği Meçhul

Ünlü basketbolcunun sağlık durumlarının git gide kötüye gitmesi hayranlarının da basketbola geri dönüp dönemeyeceğini merak etmelerine neden oldu. Şuan ise sahalara geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili büyük soru işaretleri var. Kulübü tarafından yayınlanan bir mesajda şuan için durumu netlik kazanmadı sahalara dönüp dönmeyeceğini bilmiyoruz şeklinde açıklama yapıldı. Ünlü basketbolcunun ailesinden başka kimse ile konuşmadığı da gelen haberler arasında. 

“Ailen Daha Önemli"

Yakın arkadaşlarından olan Miami Heat'in oyun kurucusu Dwyane Wade twitter hesabı üzerinden ailen senin için daha önemli açıklamasını yaptı. 

11 Kez All Star Oldu

Kariyerine 19 yaşında başlayan başarılı basketbolcu 11 kez All Star seçilme başarısını gösterdi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol