Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Cevap Vermeyen Komşusunu Keserle Öldürdü!

eklendi

Bursa’da iki komşunun kavgası kanlı bitti. 30 yaşında olan H.Ö., komşusu olan 25 yaşındaki İmdat O.’nun kafasına keserle vurup öldürdü. Yaşanan olayın hemen ardından kaçan H.Ö., cinayet büro amirliğine bağlı ekipler tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

Cevap Vermeyen Komşusunu Keserle Öldürdü!

Korkunç olay, Bursa’nın ilçesi Yıldırım’ın Fidyekızık Mahallesi’nde meydana geldi. 


Öğrenilen bilgilere 30 yaşında olan H.Ö., işten evine döndüğü esnada, komşusu olan 25 yaşındaki İmdat O.’yu evden çıkarken fark etti. Komşu ile ev sahibi arasında birden kavga çıktı. H.Ö. evin bahçe kısmında bulunan keseri alarak İmdat O.’nun kafasına hızlıca vurdu. Kanlar içinde yere yığılan İmdat O. oracıkta can verdi. H.Ö., ise hemen oradan kaçarak mahalleden uzaklaştı. Evde olan H.Ö.’nün eşi A.Ö., polisi arayıp kocasının cinayet işlediğini söyledi. Korkunç olayın olduğu yere gelen polisler, yerde İmdat O.’nun cansız bedeni ile karşılaştılar.


Bursa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı olan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayet zanlısı olan İmdat O.’yu yakalamak üzere çevrede geniş çaplı bir soruşturma başlattılar. Polisler H.Ö.’yü, olay yerinden yaklaşık olarak 2 kilometre kadar uzakta yakalayıp gözaltına aldılar. İfadesinin alınması için emniyete götürülen H.Ö., eve girerken İmdat ile karşılaştıklarını, orada ne yaptığını sorduğunu ama cevap alamayınca çok sinirlenip eline aldığı keserle kafasına vurduğunu anlattı.
Haberi alarak mahalleye akın eden İmdat O.’nun yakınları bu olay karşısında sinir krizleri geçirdiler. Olay yerine çevik kuvvet polisi gönderildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol