Sinem Yazıyoor Editörü

Cengiz Semercioğlu'ndan İlginç İddia: GS'nin Forması Hatalı

eklendi

Hürriyet gazetesi yazarlarından Cengiz Semercioğlu, Galatasaray'ın yeni sezon formasıyla alakalı olarak ortaya ilginç bir görüş sürdü. Cengiz Semercioğlu, Galatasaray'ın bu seneki yatay ince çizgili formasının hatalı olduğunu ve bu çizgilerin ekranda üst üste biniyormuş gibi göründüğünü yazdı.

Televizyonda Çizgiler Üst Üste Biniyor

Galatasaray'ın bu sezon üretilen yatay çizgili formasında, televizyon yayıncılığı ile ilgili olarak bir ayrıntı ortaya çıktı. Bu önemli ayrıntıya dikkat çeken Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, bunun bir üretim hatası olduğunu dile getirdi. Cengiz Semercioğlu konuyla ilgili olarak 'GS'nin forması tarama yapıyor' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Yazının detaylarında GS'nin yatay çizgili formasının hatalı olduğunu belirten Semercioğlu, formanın televizyonculuk dilinde 'tarama' yaptığını belirtti. 

Galatasaray'ın son oynadığı Çaykur Rizespor maçında futbolcuların yakın bel plan görüntülerinde bu hatanın sürekli olarak ekrana yansıdığı belirtildi. Bu tür çizgilerin ekranda üst üste biniyormuş şekilde göründüğünü belirten Semercioğlu, televizyonculuk dilinde buna 'tarama yapıyor' denildiğini belirtti. Nike firmasının bu tarz bir üretim hatası yapmasının oldukça şaşırtıcı olduğu da yazının devamında yer almakta.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol