Sinem Yazıyoor Editörü

Canım Kardeşim'in Kahramanı Tarık Akan'ı Anlattı

eklendi

Tarık Akan'ın yıllar önce oynadığı Canım Kardeşim isimli filmin Kahraman'ı ünlü oyuncunun vefatının ardından konuştu. Tarık abinin de kanserden vefat etmesinin çok acı bir tesadüf olduğunu belirten oyuncu, duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Kahraman Kıral, Tarık Akan'ı Anlattı

Binlerce seveninin eşliğinde düzenlenen cenaze töreni ile birlikte son yolculuğuna uğurlanan ünlü oyuncu Tarık Akan'ın ardından birçok önemli başyapıt kaldı. Bunların içinden en çok dikkat çekenlerden birisi hiç şüphesiz 1973 yılında yayınlanan Canım Kardeşim filmidir. Tarık Akan hepimizin de bildiği gibi bu filmde kanser teşhisi konulan minik kardeşi Kahraman'ın son arzularını yerine getirmeye çalışan bir ağabeyi canlandırmaktaydı. Kendisi de kanserden ölen Tarık Akan'ın ardından konuşan Kahraman Kıral, Tarık Akan'a olan sevgisini dile getirdi.

"Kendisini Bir Abi Olarak Çok Seviyorum"

Şimdilerde sinema sektörünü bırakarak iş adamı olarak çalışan Kahraman Kıral, Tarık Akan'ın ardından Çağdaş Ses'ten Erman Çimen'e konuştu. Tarık Akan'la 9 yaşında film sayesinde tanıştığını belirten Kıral, kendisini bir abi olarak çok sevdiğini söyledi. Tarık Akan'la en son 2 sene önce telefonda görüştüklerini belirten Kahraman Kıral, kendisinin ölümünün de kanserden olmasının çok acı bir tesadüf olduğunu dile getirdi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol