Sinem Yazıyoor Editörü

Caner Erkin ve Şükran Ovalı El Ele

eklendi

Profesyonel futbol hayatına Manisaspor’da başlayan 1988 doğumlu Caner Erkin belki de Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli sol bekler arasında ilk sırada bulunur. Kariyerinin zirvesine Fenerbahçe formasıyla tırmanan futbolcu milli maçlarda ki başarılarıyla da adını Avrupa’ya duyurmuştur. 

Sezon Başında Türkiye'ye Döndü!

Fenerbahçe’de ki son sezonunda özel hayatında ki çalkantılı dönem sonucu bazı sıkıntılar yaşamış ve İtalyan devi İnter’e transfer olarak büyük sükse yapmıştır. Fakat burada da işler yolunda gitmeyince sezon başlamadan Türkiye’ye geri dönmüş ve Beşiktaş’la sözleşme imzalamıştır.

El Ele Gözüktüler!

2010 yılında Asena Atalay ile evlenen genç futbolcu 2016 yılında olaylı bir boşanma sürecinden sonra eşinden ayrılmış ve hayatına yeni bir yön vermiştir. Özel hayatında ki buhranı atlatan Caner kısa süre sonra ünlü oyuncu Şükran Ovalı’yla bir ilişki yaşamaya başlamış ve mutluluğa yeni bir başlangıç yapmıştır. Başlarda sürekli gözlerden uzak durmaya çalışan çift ilk kez Zorlu Alışveriş merkezinde objektiflere el ele poz verdiler. Mağazalarda alış veriş yapan ikili yemek yedikten sonra arabalarını almak için valeyi beklerken karşılarında gazetecileri görünce samimi bir şekilde poz vererek ilişkilerini kabul ettiler.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol