Sinem Yazıyoor Editörü

Caner Erkin Sonunda Patladı

eklendi

Sezon başında Fenerbahçe'den ayrılarak İtalya'nın Inter takımına transfer olan ve sonrasında kiralık olarak Beşiktaş'a transfer olan Caner Erkin, gerek futbol hayatı gerekse de özel hayatıyla gündemi oldukça meşgul ediyor. Özellikle Beşiktaş'a olan transferi ve Şükran Ovalı ile başlayan ilişkisi nedeniyle sürekli gündemde olan Caner Erkin, bir alışveriş merkezinde magazinciler tarafından görüntülendi. Magazincileri kendisini görüntülemesine oldukça sinirlenen Caner Erkin, ''Ben bir futbolcuyum, magazin figürü değil.'' diyerek isyan etti.

Magazinciler Peşini Bırakmıyor

Şükran Ovalı ile olan birlikteliklerinin evliliğe varacağı konuşulan yıldız futbolcu, önceki gün İstinye Park'ta ev alışverişi yaparken görüntülendi. Bu durum üzerine Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın evliliklerine kesin gözüyle bakılırken, Caner Erkin de magazinciler tarafından görüntülendi.

Çok Sinirlendi!

Ev ile alakalı olan tüm eşyalara göz atan yıldız futbolcu, magazinciler tarafından görüntülendiğini fark edince oldukça sinirlendi. Caner Erkin, ''Bu yaptığınız iş mi? Bugüne kadar konuşmadım, ama ona rağmen hakkımda olur olmaz bir sürü şey yazdınız. Ben futbolcuyum, magazin figürü değil.'' diyerek magazincilere isyan etti ve sonrasına İstinye Park'tan ayrıldı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol