Sinem Yazıyoor Editörü

Can Kurtaran ''Siperi''

eklendi

Geçtiğimiz günlerde Bodrumda Cennet Koyu Mandarin Sitesi'nde tatil yapan ünlü kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber iskelede güneşlendiği zaman kendisini takıp eden gazetecileri fark edince iskeledeki can kurtaranı kendisine siper yaptı. Gazetecilerin hiçbir kare yakalamamaları için can kurtaranın arkasına saklanan Işıl Reçber bir saat boyunca can kurtaranı başı üstünde bekletti.

Can Kurtaranı Siper Olarak Kullandı!

Muhabirleri engellemek adına can kurtaran yorulmadan bir saat ''koruma'' görevini yapmış oldu. Bir saat boyunca kendi iyini yapıyormuş gibi doğal görünmeye çalışan can kurtaran alınan tüm resimlerde boy gösteriyor.

Hatırlatalım ki, Işıl Reçber Bodrum'da eşi Rüştü Reçber ile kendi evlerinde tatil yapıyor. Bodrum'un eşsiz güzelliğinden keyif alan çift belli ki tatillerinin kimse tarafından bölünmesini istemiyor. Gözlerden uzak, kameralara yakalanmadan rahat tatil yapmak niyetinde olan Işıl hanım belli ki, bu yolda gereken her şeyi yapmaya hazır. Kameralardan bir sene boyunca yorulan güzel hanım tatilde yalnız güneşin tadını çıkarmak istiyor. Bu yolda can kurtaranlar bile işe yarayabiliyormuş. Güneş altında yorulmadan bekleyen arkadaşlara da kolaylık dileriz.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol