Sinem Yazıyoor Editörü

Buse Terim'den Arda Turan'a Gönderme

eklendi

Geçtiğimiz günlerde spor camiasında oldukça çok konuşulan Arda Turan ve Fatih Terim arasında gelişen olaylara Fatih Terim’in kızının da girmesiyle sosyal medyada konuşulmaya devam edilmektedir.

Arda Turan'a Gönderme yapan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, sosyal medya hesabından takipçilerine paylaşımda bulundu.

Hırvatistan Maçı Sonrası Olan Oldu

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından, Dünya Kupası için yapılan elemelerin sonunda Arda Turan’a Hırvatistan maçında yer verilmemişti. 

Bu olayın akabinde geçtiğimiz günlerde Arda Turan tarafından yapılan açıklamada "Hocanın 'bundan sonra benim ilkelerim de şerefle' şeklinde geçen bir cümlesi var. Ağır geldi. Kimse bu lafları kaldıramaz" diyerek, bir yerde isyanını dile getirmişti.

Şems-i Tebrizi ile Gönderme 

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim için yapılan açıklamaların hemen ardından Terim’in kızı Merve Terim Çetin’den gelen paylaşımda Şems-i Tebrizi'nin bir veciz sözünü kullandı.

Merve Terim Çetin yaptığı bu açıklamada; "Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir" sözlerinin ardından, sosyal medyada yer alan bu paylaşım çok imalı bulundu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol