Sinem Yazıyoor Editörü

Bursa Deniz Seferleri İçin Deniz Uçağı Hazır

eklendi

Bursa yunuseli havalimanı Türkiye de gelişen olaylar sonucun da sivilleştirilmesi kararının ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi boş durmayarak büyük bir atılım da bulundu. Artık İstanbul'a seferler on sekiz dakikaya inmiş durumdadır. Bursa BüyükŞehir Belediyesinin bu ulaşım kolaylığı sonucun da artık seferler İstanbul'a oldukça hızlı ve rahat ulaşım kolaylığı yapmanın avantajını sunuyor.

Bursa İstanbul Arası Yüz Elli Türk Lirası Olacak

Ücretler Bursa İstanbul arasın da yüz Elli Türk lirası olarak kararlaştırılmışken, Bursa Büyükşehir belediyesi filosuna dört uçak katarak Bursalı halka ulaşım kolaylığı sağlama çabasın da çalışmalarını sürdürüyor.

"Sanayileşmiş Şehirler De Ulaşım Çok Önemli"

Bursa büyükşehir belediyesi Recep Altepe, "Sanayileşmiş şehirler de ulaşımın oldukça hızlı ve rahat olması gerekmektedir. Bursa Büyükşehir belediyesi olarak bu yönde attığımız adımlarla, on beş milyonluk İstanbul nüfusunu, üç milyonluk Bursa nüfusuyla ulaşım rahatlığını kurmaya amaçlamaktayız, böylelikle İstanbul, Kocaeli ve Bursa ise sanayileşmiş şehirler arasın da ulaşım ağımızı güçlendirmeliyiz" diye konuşan Bursa büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yeni çalışmalarla Bursalı halka daha iyi hizmetler vermek için uğraşacaklarını söyledi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol