Sinem Yazıyoor Editörü

Burak Yılmaz İstanbul'a Geldi Kadroya Alınmadı!

eklendi

Galatasaray'dan Çin'in Beijing Guoan takımına transfer olan Burak Yılmaz, milli takımımızın aday kadrosunda yer almasından dolayı milli takımımızın 31/08/2016 tarihinde Rusya ile yapacağı maç için dün İstanbul'a geldi. 

Milli Takım Kadrosuna Alınmadı!

İstanbul'a gelir gelmez basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Burak Yılmaz yeniden İstanbul'a ve ülkesine döndüğü için mutlu olduğunu, milli takım olarak iyi çalışıp güzel işler yapmak istediklerini belirtti. Çin'de mutlu olduğunu tam anlamı ile Çin'e alıştığını belirten Burak Yılmaz Çin'de futbolun çok sevildiğini ve Çin halkının dışarıdan gelen insanlara ve özellikle futbolculara oldukça sıcak davranmasından dolayı uyum sorununu kolay atlattığını dile getirdi.

' Çin Kültürüne Alıştım'

Çin kültürüne alıştığını ancak ne kadar mutlu olursa olsun memleketini ve sevdiklerini çok özlediğini milli takım vesilesi ile ana vatana dönmüş olmasının kendisini rahatlattığını belirtmiştir. Herhangi bir sakatlığının olmadığını ve kendisini form olarak çok iyi hissettiğini dile getiren Burak Yılmaz son Avrupa şampiyonasında başarısız olduklarını ancak hedeflerinin 2018 Dünya Kupası olduğunu ve bunun için çok çalışacaklarını belirtmiştir.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol