Sinem Yazıyoor Editörü

Bülent Ersoy O Gece İle İlgili Konuştu

eklendi

Geçtiğimiz günlerde 15 temmuz gecesi Fetö terör örgütü tarafından yapılan darbe girişimi ile ilgili Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Bülent Ersoy o gece yaşananları ve yaptıkları hakkında konuştu. 

Böyle Bir Hareket Tek Başına Yapılamaz!

Bülent Hanım o gece girişim yapıldığı sıralarda Cumhurbaşkanlığı konutunu arayarak Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın nasıl olduğunu, neler olduğunu sordu. Cumhurbaşkanı kaleminde görüştüğü bir bayandan aldığı yanıttan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın sürekli yanında bulanan özel kalemini arayıp onunda sağlığıyla ilgili konuşmalar yaptığını belirtti. Sonrasında darbe girişimini eleştiren Ahmet Hakan’ın yaptığı yorumları dersini çalışmamış olarak niteledi. Darbeci terör örgütü Fetö’nün başında bulunan Fetullah Gülen’in böyle bir hareketi tek başına yapmış olamayacağını arkasında Amerika’nın bulduğunu söyleyen Bülent Ersoy Fetullah Gülen’in bunu kendi başına akıl edemeyeceğini de söylediklerine ekledi.

Darbe Gülünç Bir Şey Değil!

Ömrü boyunca üç darbe gören Bülent Ersoy darbenin böyle komik ve gülünç bir şey olmadığını bunda kesin üst akıl olarak Amerika'nın olduğunu söylediklerine eklemeyi unutmadı.Sonrasında her tarafa yayılan girişimcilerin kendisini korkuttuğunu da dile getirdi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol