Sinem Yazıyoor Editörü

Bülent Ersoy - Lerzan Mutlu Gerginliği Büyüyor!

eklendi

Ünlüler ile girdiği laf dalaşları ile gündemden hiç düşmeyen Bülent Ersoy bunlara bir yenisini daha ekledi. Ünlü sanatçı ile Lerzan Mutlu arasında yaşanan gerginlik büyüyor. Lerzan Mutlu’ya yaptığı sert eleştiriler nedeniyle ünlü sanatçının başı epey ağrıyacak gibi görünüyor. ‘ben adamın canlı yayınını basarım’ diyerek Lerzan Mutlu’yu tehdit etti. Bu söylemlerinden sonra kişiyi tehdit etme suçundan Bülent Ersoy’un iki yıla kadar hapsi isteniyor.

Sunucu Lerzan Mutlu’yu tehdit ettiği için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianame hazırlandı. Hakkındaki suçlamaları reddeden Bülent Ersoy iddianamede şüpheli adıyla yer alıyor. Söylediği tehditkar sözlerin aslının ekrana çıkarak gerçekleri açığa çıkarmak olduğunu dile getiren sanatçı hakkında iki yıla kadar hapis istemi bulunuyor.


İddianamede yer alan açıklama ise şöyle. ‘somut olayda bir televizyon kanalında program yapan Lerzan Mutlu’ya hitaben şüphelinin canlı yayını basacağını söyleyerek üzerine atılı sair kötülük yapacağından bahisle tehdit etmek eylemini işlediği anlaşılmıştır' denilerek 6 yıldan 2 yıla kadar hapisle cezalandırılmasının talep edildiği iddianame onaya gönderildi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol