Yaziyoor Yazıyoor Editörü

1.Jason Bourne

1.Jason Bourne

Yayın tarihi: 28 Temmuz 2016 (Brezilya)
Yönetmen: Paul Greengrass
Film dizisi: Bourne
Sinematografi: Barry Ackroyd
Film müziğinin bestecisi: John Powell, David Buckley

Jason Bourne, Paul Greengrass'ın yönettiği senaryosunu Greengrass, Matt Damon ve Christopher Rouse'un yazdığı 2016 Amerikan yapımı yaklaşan aksiyon ajan gerilim filmi. 

2.Ghostbusters: Hayalet Avcıları

2.Ghostbusters: Hayalet Avcıları

Yönetmen: Paul Feig 

Oyuncular: Dan Aykroyd, Diane Pimentel, Ernie Hudson, Elizabeth Perkins

Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu (116 dk) 

Vizyon Tarihi: 29.07.2016


80'li yılların ikonik filmlerinden Ghostbusters'ın devamında hayaletler Manhattan'ı ele geçirmek geri dönerken Ghostbusters ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyor.

3.Eyvah Annem Dağıttı!

3.Eyvah Annem Dağıttı!

Yönetmen: Jon Lucas, Scott Moore 

OyuncularJ.J. Watt, Jay Hernandez, Jaylen Moore, Jackie Tuttle

Tür: Komedi (101 dk) 

Vizyon Tarihi: 29.07.2016

Yapımcılığını Judd Apatow'un yapacağı komedi filminin başrollerinde Leslie Mann, Mila Kunis, Christina Applegate ve Kristen Bell yer alacak. Hangover serisinin yazarları Jon Lucas ve Scott Moore'un yazıp yöneteceği film annelik konusunda başarılı olamayan üç annenin hikayesine odaklanacak.


4.Prensim

4.Prensim

Yönetmen: Maïwenn

Oyuncular: Vincent Cassel, Emmanuelle Bercot, Louis Garrel, Isild Le Besco, Chrystèle Saint Louis Augustin

Tür: Drama, Romantik 

Yapım Yılı: 2015 (124 dk) 

Vizyon Tarihi: 29 Temmuz 2016 Cuma

Senaryo: Etienne Comar, Maïwenn 

Yapım Ülkesi: Fransa 

Orijinal Dil: Fransızca 

Orijinal Adı: Mon Roi 

Dağıtıcı Firma: M3 Film 


Her aşk, zaman içerisinde bir enkaza dönüşmez mi? Prensim, acı ve özlem, tutku ve ihanet arasında gidip gelen sıra dışı bir ilişkiye odaklanıyor. Bir tarafta istikrarlı bir avukat olan Marie Antoinette, diğer tarafta ise karizmatik, özgür ruhlu, kadın avcısı Georgio. İdealize edilmiş bir aşk mefhumunu ve beyaz atlı prens kavramını sorgulayan film, klişelerden uzak durarak bir ilişkinin duygusal türbülanslarını cesur bir şekilde beyazperdeye taşıyor.

5.Buz Devri: Büyük Çarpışma

5.Buz Devri: Büyük Çarpışma

Yönetmen: Mike Thurmeier, Galen T. Chu 

Tür: Animasyon, Komedi (100 dk) 

Vizyon Tarihi: 15.07.2016

Scrat’in meşe palamudu peşindeki destansı takibi, onu kazara Buz Devri Dünyası’nı dönüştürecek ve tehdit edecek olayların yaşanacağı evrene fırlatır. Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalan elemanları, kendilerini kurtarmak için evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Egzotik topraklara doğru başlayan yolculuk, karşılaştıkları yeni karakterlerle birlikte neşeli ve eğlenceli bir maceraya dönüşür.

6.Tarzan Efsanesi

6.Tarzan Efsanesi

Yönetmen: Padraig Reynolds 

Oyuncular: Danny Kolker, Daniel James, Donna DuPlantier, Emerson Rhinewalt

Tür: Korku (85 dk) 

Vizyon Tarihi: 29.07.2016

Tarzan;bu filmde modern dünyanın sert kurallarına karşı mücadele verecek. Masalın bitiminden yıllar sonrasını anlatacak olan filmde Tarzan, Jane’le evlenerek ormandaki yıllarını geride bırakmıştır ve John Clayton III, Lord Greystoke, olarak Londra’da yaşamını sürdürmektir. Bu sakin yaşamı Parlamenro tarafından tekrar Kongo’ya çağrılmasıyla değişecektir.

7.Şeytanın Oyuncakları

7.Şeytanın Oyuncakları

Vizyon tarihi 29 Temmuz 2016 (1s 25dk)

Yönetmen Padraig Reynolds

Oyuncular: Christopher Wiehl, Kym Jackson, Tina Lifford devamı...

Tür: Korku

Ülke: Abd

Rites of Spring'ten tanıdığımız Padraig Reynolds'ın yönetmenliğini yaptığı Amerikan korku filminin senaryo koltuğunda Danny Kolker ve Christopher Wiehl oturuyor. Filmin başrollerinde ise Kym Jackson, Tina Lifford, Yohance Myles ve R. Brandon Johnson boy gösteriyor.
Film, yeni dönem korku filmlerinde olan ortak özelliklerden birini paylaşıyor ve geçmişe dayalı inanışları kendine temel ediniyor. Eğer günahlarınızı şeytanın oyuncaklarına anlatarak onları kutuya koyarsanız kutuyu elden çıkarmanızla birlikte günahlarınızdan da kurtulacağınız inanışı polis memuru Matt'in başnı bir hayli derde sokuyor. Öldürdüğü bir seri katilin evinde bulduğu oyuncakları alan Matt, bunların kızının eline geçmesiyle birlikte bir döngüyü başlatmış oluyor. Annesinin dükkanında takı yapıp satan küçük kız oyuncak parçalarından yaptığı kolyelerle müşterilerini istemeden potansiyel katillere dönüştürmeye başlıyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol