Sinem Yazıyoor Editörü

Bruma'dan Tepki

eklendi

02.10.2016 tarihinde Galatasaray - Antalyaspor arasında oynanan lig mücadelesinde iyi bir oyun ve performans sergileyen Galatasaraylı futbolcu Buruma, maç sonunda röportaj için Antalyaspor Teknik Direktörü Morais'in röportajının bitmesini beklerken uzun süre beklediği için kızarak röportaja çıkmaktan vazgeçti. 

Maçın ardından Galatasaraylı futbolcu Bruma maçın ardından Lig TV röportaj alanına doğru gitti ve bir süre bekledi. O sırada Antalyaspor teknik direktörü Morais'in röportaj yaptığını gören Bruma bir süre bekledi.

Öfkelenerek Gitti

Ancak Anltalyaspor teknik direktörü Morais'in röportajı bir türlü bitmeyince röportaj vermekten vazgeçti ve gitmek istedi. O sırada görevliler tarafından yapılan tüm ısrarlara rağmen dışarıdaki arkadaşını bekletmek istemediğini belirterek röportaja çıkmayacağını belirtti. Bunun üzerine Lig TV muhabiri bu konuda kısa bir açıklama yaptı. Bruma'nın dışarıda bekleyen arkadaşını daha fazla bekletmek istememesi nedeni ile sabırsız olduğu bu nedenle bekleyemediği belirtildi.

Her geçen gün daha formda olan yıldız futbolcu, Antalyaspor maçında da üzerine düşen görevi fazlası ile yaptı. Galatasaraylı taraftarların Bruma'nın performansından oldukça memnun oldukları bildirildi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol