Sinem Yazıyoor Editörü

Brad Pitt ve Angelina Jolie Çiftinden Kafa Karıştıran Görüntüler

eklendi

Bilindiği gibi Angeline Jolie ve Brad Pitt çifti geçtiğimiz aylarda boşanma kararı almış ve bu kararlarını kamu oyuna açıklamıştı. Ancak ünlü çiftin bundan iki ay önce çekilen samimi görüntüleri kafaların karışmasına neden oldu. Çift, görüntülere göre uzun uzun birbirlerine sarılıyor.

O Özel Görüntüler Basına Sızdı!

Yaptıkları açıklamalarda boşanacaklarını belirten ve dünyadaki tüm hayranlarını şaşkına çeviren Brad Pitt ve Angelina Jolie çiftinin bundan iki ay önce çekilen özel görüntüleri basına sızdı. Boşanacaklarını açıklayan çiftin yayınlanan görüntülerde oldukça samimi olması ve birbirlerine sarılması kafaların iyiden iyiye karışmasına neden oldu. Magazincilerin çiftin fark etmeden çektiği özel görüntülerde çift samimi bir şekilde birbirlerine sarılıyor. 

Çocukları ile Yemek Yerken Görüntülendiler

İki ay önce, yani Temmuz ayında California'da çekilen görüntülerde Anjelina Jolie baştan aşağıya siyah kıyafetlere bürünmüş. Brad Pitt ise kot pantolon ve kırmızı kareli gömlek ile görüntülenmiş. Ayrıca ünlü çift yaşadıkları bu andan birkaç gün sonra yaşadıkları yerde önce bir mağaza içinde daha sonrada bir restoranda çocukları ile yemek yerken görüntülendi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol