Sinem Yazıyoor Editörü

Brad Pitt-Angelina Jolie Evliliğini Sonlandıran Fransız

eklendi

Tüm dünyada birliktelikleri oldukça beğenilen ve Hollywood'un en dikkat çeken çifti olan Angelina Jolie ve Brad Pitt, şaşırtıcı bir şekilde boşanma kararı aldığı açıklandı. Birçok kişi çiftin boşanma sebebini merak ederken, konu ile alakalı olarak gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Çiftin ayrılmasına Fransız aktris Marion Cotillard'ın sebep olduğu iddiası magazin dünyasında adeta şok etkisi yarattı.

Sebep Marion Cotillard

Dünyaca ünlü magazin sitesi TMZ'nin yaptığı haberde Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanacakların belirtildi. Çiftin boşanmasından daha fazla dikkat çeken nokta ise, çiftin boşanma gerekçeleri oldu. TMZ'nin iddiasına göre Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanmalarına Fransız aktris Marion Cotillard sebep oldu. 

Brad Pitt Eşini Marion Cotillard ile Aldattı

Bundan bir süre önce 52 yaşındaki Brad Pitt'in eşini, Marion Cotillard ile aldattığı öne sürülmüştü. Cotillard ve Brad Pitt 25 Kasım'da gösterime girecek olan 'Allied' adlı filmde başrolleri paylaşmıştı. Filmin çekimleri süresince Cotillard ve Brad Pitt'in oldukça yakınlaştığı söylenmişti ve ardından da magazin dünyasında Brad Pitt'in eşini Cotillard ile aldattığı yazılmıştı. Cotillard ise bu yazılan haberlerden dolayı oldukça üzgün olduğunu belirtmişti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol