Sinem Yazıyoor Editörü

Böyle Bir Hırsızlık Hikayesi Görmediniz Duymadınız

eklendi

Evet haberin başlığını tam olarak doğru okudunuz bugüne kadar böyle bir hırsızlık hikayesi ne gördünüz nede duydunuz. Neden mi? Bu hırsızlık olayı Amerika Birleşik Devletleri'nin Kansas City kentinde yaşandı. 70 yaşındaki adam önce bankayı soydu, sonra anında teslim oldu ve kendi isteği ile cezaevine girdi. Nedeni ise karısıyla kavga etmesiydi. 

Bunu Yapma Nedeni Çok İlginç

Karısıyla kavga eden 70 yaşındaki Lawrence John Ripple karısının yanında üzerimde silah var, kimsenin canı yanmasın paraları ver yazan notu hazırladı ve bu notu gitmiş olduğu bankadaki veznedara verdi. Veznedardan üç bin dolar alan yaşlı adam kaçmak yerine banka içerisinde oturdu ve polislerin gelmesini bekledi. Polisler geldikten sonra parayı iade eden yaşlı adam savunmasında bu notu karısının yanında hazırladığını ve onunla kavga ettiğini, karısıyla aynı evde yaşamak istemediği için böyle bir soyguna karıştığını itiraf etti.

Ne Kadar Ceza Alacağı Belli Değil!

Yapılan işlemlerin ardından Lawrence John Ripple kendi isteği ile cezaevine girmiş oldu. Ne kadar ceza alacağı açıklanmayan yaşlı adam bir anlık kızgınlık ile bütün hayatını alt üst etmiş oldu. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol