Sinem Yazıyoor Editörü

Bira Vermediği İçin Cinayet İşledi, 25 Yıl Hapis Yatacak

eklendi

Samsun'da geçtiğimiz günlerde basit bir olay yüzünden cinayet işlendi. Samsun'da 34 yaşında olan Serkan Çırak, 33 yaşındaki Serkan Atayman'dan bira istedi. Ataman'ın bira vermemesi üzerine Çırak uzun süre ısrar etmeye devam etti. 

Dört Kurşunla Öldürdü

Ancak daha fazla sinirlerine hakim olamayan 34 yaşındaki Serkan Çırak, bira kendisine bira vermeyen Serkan Atayman'ı silahında çıkan dört kurşunla öldürdü. Çırak ise yaptığı eylemden dolayı 25 yıl hapis cezasına çarptırılarak cezaevine gönderildi.

Alkollüydü!

Olay bundan 7 ay önce Samsun'un İlkadım ilçesinde yer alan Selahiye Mahallesi sınırları içerisinde gerçekleşti. Yapılan iddiaya göre Serkan Çırak alkollü iken Serkan Atayman'ın işlettiği büfeye geldi ve bira almak istedi. Ancak büfe sahibi alkollü olduğu için Serkan Çırak'a istediğini vermedi. Bu olay üzerine ikili arasında uzun süre tartışma yaşandı ve tartışma sonucu Çırak, belinde taşıdığı ruhsatı olmayan silahı çıkararak dört el ateş etti. Başına ve vücudunun bazı bölgelerine kurşun isabet eden büfe sahibi olay yerinde can verdi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol