Sinem Yazıyoor Editörü

Bir Daha O Şarkı Yok

eklendi

“O Ses Türkiye” yarışmasında da jüride de yer alam ve çok satıda hayranı olan güzel sesli sanatçı Ebru Gündeş bazı TV dizilerinde de başrolde oynamıştı. Gündeş, daha önce iki kez evlenmiş, son evliliğini İranlı iş adamı Reza Zarrab ile yapmıştı. Zarrab’dan bir de kızı olan Ebru Gündeş eşinin ABD’de tutuklanmasından sonra boşanmaya karar vermişti. Sanatçı bundan sonra vereceği konserlerde “Gönlümün Efendisi” adlı şarkıyı artık okumayacağını açıkladı.

O Şarkıyı Bir Daha Söylemeyecek

Her yeni albümüyle kendinden çok bahsettiren sanatçı Zarrab ile 2010’da evlenmişti. 75 yıla yakın hapis cezası alması beklenen eşi Zarrab’a boşanma davası açan sanatçı sevdiği eşi için söylemekte olduğu şarkıyı bundan sonra okumayacağını belirtti.

Zarrab Da Boşanıyoruz Dedi

Mart ayında Miami’de tutuklanmış ve halen ABD’de cezaevinde bulunan Reza Zarrab da yaptığı basın toplantısında boşanma davasının doğru olduğunu açıklamış, açıklamalarına şöyle devam etmişti: ” Eşimin boşanma isteği avukatı vasıtasıyla bana da iletildi. Hemen ardından sürecin hızlandırılması için tarafıma baskılar başladı. 23.09.2016 tarihi itibariyle bana bir vekâletname de gönderildi. Zor günler geçirmeme karşın boşanma isteğine karşı saygı duyuyorum. Kamuoyunun böyle bilmesini isterim.”


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol