Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Bingöl Şehitleri Ebedi Yolculuklarına Uğurlandılar…

eklendi

BİNGÖL'de bombalı bir araç ile Çevik Kuvvet zırhlı midibüsüne düzenlenmiş olan saldırıda şehit olan 7 polis memuru düzenlenen bir törenle memleketlerine uğurlandılar. Törende şehitlerin yakınları tabutun üstüne kapanırken, Vali Yavuz Selim Köşger ile polislerde gözyaşlarına hakim olamadılar. 

Bingöl Şehitleri Ebedi Yolculuklarına Uğurlandılar…

BİNGÖL'de bombalı bir araç ile Çevik Kuvvet zırhlı midibüsüne düzenlenmiş olan saldırıda şehit olan 7 polis memuru düzenlenen bir törenle memleketlerine uğurlandılar. Törende şehitlerin yakınları tabutun üstüne kapanırken, Vali Yavuz Selim Köşger ve törende bulunan polisler gözyaşlarına hakim olamadılar. 


Bingöl'e 15 kilometre mesafede olan Havalimanında görevli olarak çalışan Çevik Kuvvet polislerini taşımakta olan zırhlı servis midibüsüne dün saat 17.45 civarında daha önceden yola park edilen ve Türk bayrağı konulup kamufle edilmiş araçla bombalı saldırı düzenlendi. Bombalı aracın infilak ettirilmesi  sonucunda servis aracı içinde bulunan 7 polis şehit olurken, 3 poliste yaralandı. Şehit olan 7 polis için bugün Bingöl’de İl Emniyet Müdürlüğü binasının ön kısmında bir  tören düzenlendi.


Düzenlenen törene Bingöl Valisi Yavus Selim Köşger, Bingöl İl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, Ak Parti Medyadan sorumlu olan Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl İl Müftüsü Mecit Can, şehit aileleri, şehitlerin iş arkadaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitlerin katafalka konulması ve saygı duruşu ile başlamış olan törende, Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, Bingöl İl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, Ak parti Medyadan Sorumlu olan Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz birer konuşma yaptıktan sonra ebedi yolculuklarına uğurlandılar.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol