Sinem Yazıyoor Editörü

Beyaz Futbol Kadrosunun Yer Aldığı Film 18 Kasım'da Vizyona Girecek

eklendi

Sevilen futbol programı Beyaz Futbol'un değerli yorumcularının yer aldığı "Adam Mısın!" filminde son aşamaya gelindi, film 18 Kasım tarihinde vizyona girmeye hazırlanıyor.

Farklı Bir Proje ile Karşımızdalar

Televizyon ekranlarında her hafta sıklıkla görmeye alıştığımız Beyaz Futbol programını yorumcuları şimdi de beyaz perde de boy göstererek farklı bir proje içerisinde yer alıyor. Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği Beyaz Futbol programının değerli yorumcuları Abdülkerim Durmaz, Ahmet Çakar, Sinan Engin ve Rasim Ozan Kütahyalı şimdi de beyaz perde de bir araya geldi. Üstelik programın moderatörü ve sunucusu olan Ertem Şener'de filmde ünlü spor yorumcularına eşlik ediyor.

Filmin Konusu Nedir?

Filmde Beyaz Futbol programı yorumcuları yorucu bir sezonun ardından yaz tatiline çıkıyor, ekibin tatil sırasında başına gelen ilginç ve komik olayların ele alındığı "Adam Mısın!" filmi 18 Kasım tarihinde vizyona girecek. Senaryosu Cihat Zembat ve Olkan Serdar Yıldız tarafından hazırlanan filmin yönetmenliğini ise Emir Khalilzadeh üstlenmiştir. "Adam Mısın!" filminin yapımcılığı ise Suat Küçükaydın ve Cihat Zembat yapıyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol