Sinem Yazıyoor Editörü

Beşiktaş- Galatasaray Derbisinde Düdük Çalacak Hakem Ali Palabıyık

eklendi

Spor Toto Süper Lig'in 5.haftasında sezonun ilk derbisi oynanacak. Beşiktaş ve Galatasaray arasında oynanacak olan ilk derbiyi yönetecek hakem komitenin titiz çalışması sonunda belli oldu. Bu hafta oynanacak sezonun ilk derbisinde düdük çalacak hakem Ali Palabıyık oldu.

Ali Palabıyıkta Karar Kılındı

Hakem atama komitesi iki hakem arasında kaldığı belirtildi. Bülent Yıldırım ve Ali Palabıyık arasında kalan hakem atama komitesi geçen hafta dinlendirildiği için Ali Palabıyık'ta karar kıldı. Böylece sezonun ilk derbisi olan Beşiktaş- Galatasaray maçını yönetecek hakem belli olmuş oldu.

İlgi Büyük Olacak

Vodofone Arenada oynanacak olan maça ilginin büyük olacağı düşünülüyor. Hem Beşiktaş taraftarının hem de Galatasaray taraftarının bu sezonun ilk derbisini heyecanla beklediği bilinmektedir.

Maç Ne Zaman? Saat Kaçta?

Vodofone Arenada oynanacak maç 24 Eylül cumartesi saat 20.00 de başlayacaktır. 

Son Maç Galatasaray'ın

Aralarında en son oynanan maçı kazanan taraf Galatasaray olmuştur. Türkiye Ziraat Kupası finalinde karşılaşan iki takım maç sonunda berabere kalmış ve maç penaltılara kalmıştır. Penaltılarda Galatasaray'ın üstünlüğüyle tamamlanmıştır. Geçen sezonu kötü bir şekilde kapatmış olsa da Türkiye Ziraat Kupasını kazanarak biraz olsa da moral bulduğunu söyleyebiliriz.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol