Sinem Yazıyoor Editörü

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Derbi İle İlgili Önemli Açıklamalar

eklendi

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman, takımlarının seyahat sponsoru olam Temsa ile gerçekleştirilen Otobüs devir teslim töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Temsa firmasının Genel Müdürü Dinçer Çelik ile beraber katıldıkları basın toplantısında ilk sözü Dinçer Çelik aldı. 

Beşiktaş'a Yakışır!

Açıklamalarına Beşiktaş ile beraber olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Çelik, Beşiktaş'ın büyüklüğüne ve gücüne yaraşır bir otobüs tasarladıklarını ve kulübün sembolü olan Kartal ile de otobüsün Beşiktaş'a çok yakışacağını dile getirdi. Sonrasında ise ligimizde ve Avrupa kupalarında Beşiktaş'ımıza başarılar diliyorum diyerek sözlerini noktalayan Dinçer Çelik'in ardından söz sırası Fikret Orman'a geçti. Fikret Orman'da açıklamalarında Temsa yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederek otobüsü çok beğendiğini ve uzun yıllar birlikte çalışmak istediklerini dile getirdi. 

Galatasaray Maçı Hakkında Mesaj Verdi!

Sonrasında soru cevap şeklinde devam eden toplantıda gelen bir soru üzerine Fikret Orman; Galatasaray ile ebedi dostluk ve ezeli rekabet içinde olduklarını ve onları kendi sahalarında ağırlayacak olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Galatasaray Kulübü Başkanı Sayın Dursun Özbek ile yan yana maç izleme daveti yolladıklarını dile getiren Orman, sahalarında oynayacakları senenin ilk derbisini beraber izlemekten memnuniyet duyacaklarını söyledi. Şampiyonluk konusunda konuşmak için de daha çok erken olduğunu belirten Fikret Orman bu sene üçüncü yıldızı takabilmenin en büyük arzuları olduğunu dile getirdi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol