Sinem Yazıyoor Editörü

Berkay Hız Kesmiyor: Nikahtan Antalya'ya

eklendi

Pop müziğin en ünlü isimlerinden olan Berkay, iki yıldan bu yana birlikte olduğu Özlem Ada Katipoğlu ile dünya evine girdi. Nikahın sona ermesi ile birlikte hız kesmeden Antalya'ya uçan Berkay, burada dinleyenlerine bir konser verecek.

Nikah Sonrası Antalya!

Yazdığı şarkılar ve besteleriyle büyük beğeni toplayan şarkıcı Berkay, Özlem Ada Katipoğlu ile birlikteliklerini mutlu sona ulaştırdı ve çift nikah masasına oturdu. Nikah esnasında oldukça heyecanlı olduğu gözlerden kaçmayan Berkay, nikah sonrası vakit kaybetmeden Antalya'ya uçtu.

Antalya'da Konser Verdi

Bu yıl Antalya'da düzenlenen EXPO 2016 çerçevesinde Antalya'da bir konser veren Berkay'ı 7 bine yakın seveni dinledi. AraBest adlı albümü ile farklı bir konsept deneyen ve değişik bir kitle oluşturan Berkay, dinleyicilerle birlikte 10. Yıl Marşını da seslendirdi.

Düğün Ne Zaman? 

Öte yandan Berkay ve Özlem Ada çiftinin düğünlerinin ise 5 Eylül'de Bodrum'da yapılacağı açıklandı. Çiftin düğünüyle ilgili tüm organizasyon işleri Fulya Terim ve ekibi tarafından yapılacak. Oldukça renkli geçmesi beklenen düğünde, Berkay ve Özlem ada çifti bu mutluluklarını tüm yakınlarıyla birlikte kutlayacak.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol