Sinem Yazıyoor Editörü

Beklenen Açıklama Schumacher'in Avukatından Geldi: Ayakta Dahi Duramayacak

eklendi

İsviçre'de kayak yaparken geçirdiği bir kaza sonucu ciddi şekilde yaralanan Michael Schumacher'in tekrardan ayağa kalkıp kalkamayacağı konusunda merak yaşanmaktaydı. Son günlerde Schumacher'in tekrardan yürüyebileceği konusunda çıkan haberlere ilişkin, Schumacher'in avukatından bir açıklama geldi. Avukatı yaptığı açıklama ile birlikte, Schumacher'in yürüyebilmek bir yana, ayakta bile duramayacağını ifade etti. Bu açıklama özellikle Schumacher'in sevenlerinde oldukça üzüntü yarattı.

Felix Damm, Michael Schumacher Hakkında Konuştu!

3 yıl önce İsviçre'de kayak yaparken düşen, kafasını taşa vurarak bitkisel hayata giren eski Formula 1 şampiyonu Michael Schumacher'in avukatı, yaptığı açıklama ile birlikte Schumacher'in sevenlerini oldukça üzdü. Schumacher'in vücudunda oluşan yaraların oldukça ciddi olduğunu söyleyen avukat Felix Damm, eski Formula 1 şampiyonunun ayakta bile duramayacağını ifade etti.

İddaaları Yalanladı!

Alman Bunte dergisi bu konuyla ilgili ortaya bir iddaa atarak, Michael Schumacher'in tekrardan yürüyebileceğini öne sürmüştü. Bu haberin ardından ise Schumacher'in ailesi bu dergi hakkında dava açmıştı. Mahkemede konuşan avukat Felix Damm ise, Schumacher'in beyninden ciddi şekilde yaralandığını ve tekrardan yürüyebilmesinin mümkün olmadığını belirterek, Bunte dergisinin iddialarını kesin bir dille yalanlandı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol