Sinem Yazıyoor Editörü

Başkan'dan Advocaat'a Sürpriz

eklendi

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, devre arasında Dick Advocaat'a sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Edinilen bilgiye göre ise bu sürpriz 34 yaşındaki Kaka Leite.

Bahsi Geçen Futbolcu 'Kaka Leite'

Bilindiği gibi Başkan Yıldırım ile yeni teknik direktör Advocaat mini bir toplantı yapmış ve teknik adam Aziz Yıldırım'a UEFA Avrupa Ligi Kupasını alabileceklerini söylemiş Başkan da "siz gruptan çıkmayı başarın, devre arasında sana sürprizim var" demişti. Bahsi geçen bu sürprizin ise 34 yaşındaki Brezilyalı Kaka Leite olduğu ortaya çıktı.

Futbolu Avrupa'da Bırakmak İstiyor!

Takvim gazetesinin haberine göre Başkan Aziz Yıldırım, ABD'de futbol hayatına devam eden Brezilyalı Kaka ile temasta bulunuyor. Ayrıca Orlando City forması giyen Kaka Leite'nin, futbolu bırakmadan önce tekrar Avrupa'da top oynamak istediği ve futbolu Avrupa'da bırakmak istediği belirtiliyor. Başkan Yıldırım ise sambacıya opsiyonlu bir mukavele hazırlatıyor ve menajeri ile temaslarını sıklaştırıyor. 34 yaşına gelen eski yıldız oyuncu Kaka ise halen başarılı bir performans sergiliyor ve takımı Orlando City ile başarılı maçlar çıkartıyor. Advocaat'ın bu transfere sıcak bakması durumunda ara transferde hareketli saatler yaşanabileceğinin sinyalleri verilmiş olacak.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol