Sinem Yazıyoor Editörü

Basit Bir Grip Gibiydi Ama

eklendi

19 yaşında olan Charlotte Hannibal adlı genç kız, her üniversiteli bir genç gibi hayatının tadını çıkarıyordu. Bu hayatı yaşarken de, arkadaşlarıyla sosyalleşen genç kız neredeyse her gün bir parti ortamında bulunuyordu. 

Herhangi Bir Sağlık Sorunu Yoktu!

Aynı zamanda kendisinin çok sağlıklı biri olduğunu ve şimdiye kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşamadığını düşünen Hannibal, yine bir parti ortamından çıktığı günü takip eden hafta sonunda, şiddetli bir boğaz ağrısı hissetti. Hava değişimine bağlı olan bir griptir düşüncesiyle hareket eden genç kızın bu ihmali, istenmeyen sonuçları da beraberinde getirdi.

17 Gün Komada Kaldı Ama...

Yaşadığı sağlık problemlerinin artmasıyla hastaneye kaldırılan genç kız, gittiği partilerin birinde zehirli bir virüs kapmıştı. Kan zehirlenmesinin yanında, menenjit teşhisi konulan genç kız, hastaneye kaldırıldıktan itibaren tam 17 gün komada kalmasına rağmen, hayata tutunmayı başardı. Ama maalesef virüsün hızla yayılmış olması ve zamanında yapılamayan menenjit aşısı yüzünden, iki bacağını ve parmaklarının bir kısmını kaybetti.

"Hemen Gerekli Yerlere Başvurun"

Tüm bu yaşananların üzerinden 1 yıl geçti ama genç kız yaşama tutunmaktan vazgeçmedi. Bu yaşadıklarının herkese örnek olması gerektiğinin altını çizen genç kız, hiç bir rahatsızlığı hafife almayın ve hemen gerekli yerlere başvurun açıklanmasında bulundu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol