Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Başbakan Yıldırım Kütahya’ya Seslendi

eklendi

Ak Parti Genel Başkanı olan Binali Yıldırım Referandum öncesi Kütahya Halkı ile bir araya geldi. Yıldırım gençlerin geleceklerine dönük umut ile bakabilmeleri adına siyaset yaptıklarını ve gençlerden de bu konuda destek beklediklerini sözleri arasına ekledi. 

 Yıldırım’ın Kütahya Halkı ile görüşmeleri arasında Türkiye’nin geçmiş dönmelerinde yaşamış olduğu sıkıntıların gelecek olan iktidar ile birlikte son bulacağını ve halk için doğru olanı yine halkın karar vereceğini söyledi. Doğruyu her şekilde gören halkın kararlarını pazar günü sandık başında vererek tüm Dünya’ya bu şekilde cevaplarını bildirmelerini istedi.

 16 Nisan Türkiye için büyük bir değişimin anahtarı ve bu anahtarı sadece halk kullanacak diyen Yıldırım Kütahya Halkının da desteğine ihtiyaç olduğunu ve daha büyük hedefler için sandık başında ‘’ Evet ‘’ diyerek tüm dünyaya cevap verilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

 Kütahya Halkı Binali Yıldırım’ın olduğu süre boyunca alkışları ile Yıldırım’ın sözlerini desteklediklerini gösterdiler. 15 Temmuz olayına da değinen Yıldırım O kara gece tarih boyunca akıllardan çıkmayacak kötü bir gün olarak hafızalara kazanmıştır diyerek sözlerini sonlandırılmıştır.


Başbakan Yıldırım Kütahya’ya Seslendi

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol