Sinem Yazıyoor Editörü

Başbakan Binali Yıldırım'dan Müjdeler..

eklendi

Adalet Ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım Çankaya Köşkü'nde yaptığı açıklama ile müjde üzerine müjde verdi. 2016-2019 yılları arasında uygulanacak olan Orta Vadeli Programı açıklayan Binali Yıldırım memurdan esnafa , işçiden patrona kadar birçok kesime müjdeler verdi. 

Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamada FETÖ ile mücadele konusunda da ciddi açıklamalarda bulundu. Darbe Girişiminde bulunan kişiler hakkındaki mahkeme sürecinin hızlı bir şekilde olacağını açıklayan Binali Yıldırım : "Milletimiz rahat olsun. Darbeci hainlerin yargılamaları süratle yapılacak ve milletimizin yüreğine su serpilecek" dedi.

Öğrencilere Üzücü Haber..

Başbakan Binali Yıldırım açıklamış olduğu Orta Vadeli Program içinde eğitim konusunda da önemli mesajlar verdi. "Öğrencilere üzücü haber" diyerek sözlerine başlayan Binali Yıldırım ikili eğitimin kaldırılacağını ve tek tip eğitim olacağını açıkladı. Başbakan Binali Yıldırım yarım gün eğitim veren okulların artık tam gün eğitim vermeye başlayacağını belirterek 2019 yılı itibari ile hiç bir okulda yarım gün eğitim verilmeyeceğini tüm okullarda gün boyu eğitim verileceğini açıkladı.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol